P0

Sveikata

Klaipėdoje – „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-28


Klaipėdos mieste prasidėjo konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

Šiame konkurse dalyvauja komandos iš mokyklų, kurias sudaro 5 mokiniai bei vienas pedagogas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.

Konkursas susideda iš trijų etapų, I etapas vykdomas savivaldybėse, I etapo nugalėtojai keliaus į II etapą, kuris bus organizuojamas Klaipėdos rajono savivaldybėje, II etapo nugalėtojai vyks varžytis dėl “Sveikuolių sveikuolių” titulo į Kėdainių r. savivaldybę.

Du konkurso etapai jau įvyko spalio 25-26 d. (Gilijos pradinėje mokykloje 1-4 klasių amžiaus grupėje ir “Sendvario” progimnazijoje- ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje), kiti etapai vyks:

Lapkričio 7 d. 12.00 val. “Smeltės” progimnazijoje 7-8 klasių amžiaus grupei;

Lapkričio 8 d. 13.00 val. “Vėtrungės” gimnazijoje 9-11 klasių amžiaus grupei;

Lapkričio 9 d. 13.30 val. „Versmės“ progimnazijoje 5-6 kl. amžiaus grupei.

Konkurso organizatoriai yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Vykdytojai – Lietuvos neformaliojo švietimo centras, Sveiktos mokymų ir ligų prevencijos centras ir savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, praneša  Klaipėdos visuomenės  sveikatos biuras.


2017-10-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt