P0

Kultūra

Kviečia paroda „Tête-à-tête”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-30


Lapkričio 2 d., ketvirtadienį, 18 val. „Klaipėdos galerijos“ filiale Mados ir verslo centre “Herkaus” galerijoje (Herkaus Manto g. 22) , vyks parodos „Tête-à-tête” atidarymas.

Paroda „Tête-à-tête “ – bendras penkių jaunųjų Šiaulių dailininkų projektas.  Kiekvienas autorius pristato naujausius savo kūrinius, sukurtus 2015-2017 m., padiktuotus naujų įvykių, idėjų, išgyvenimų.

„Esame 5 jauni dailininkai, apsigynę magistro studijas Šiaulių universiteto Menų fakultete. Visi priklausome Lietuvos dailininkų sąjungai. Susiburti drauge paskatino mintis, jog parodas rengti kartu yra ne tik savotiškas pasitikrinimas su kolegomis, bet ir tam tikra bendravimo forma. Ne tik nuotykis, bet ir tam tikras iššūkis: vienoje parodoje, prisimenant studijų laikus, siekiant galutinai neišsiskirstyti, o dar pabūti kartu, pasidalinti naujausiais savo darbais, pasikalbėti.. Parodos pavadinimas „Tête-à-tête“ (pranc. pažodžiui – galva į galvą, t. y.  akis į akį, tarp 4 akių.) Tai pokalbis tarpusavyje ir su žiūrovais. Savaime suprantama, mintys ir idėjos skirtingos, kaip ir mes patys“, – sako parodos-projekto sumanytojas, kuratorius Benas Alejūnas.

Parodos dalyviai skirtingų sričių dailininkai: tapytojai Benas Alejūnas, Egidijus Godliauskas, grafikės Simona Bagdonaitė – Gubinienė, Renata Murauskaitė, tekstilininkė Gitana Evseičikaitė – Saurazienė.

Jaunuosius dailininkus vienija žmogaus egzistencijos temos, Lietuvos istorija ir dabartis, nūdienos aktualijos. Kūryboje atsispindi sąveika tarp asmeninių išgyvenimų ir išorinių objektų poveikio.

Paroda veiks iki lapkričio 30 d.


  Kultūros straipsnių vidus

  2017-10-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt