P0

Regionas

Atidarė jau veikiančią šunų aikštelę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-31


Antradienį Gargžduose, Vyturių gatvėje, esančioje šunų vedžiojimo-dresavimo aikštelėje rinkosi ne tik gargždiškiai su keturkojais, bet ir Savivaldybės, seniūnijos, bendrovės „Mars Lietuva“ atstovai, nes ši aikštelė, veikianti kone metus, iki šiol nebuvo iškilmingai atidaryta.

„Klaipėdos rajono savivaldybė dėkinga „Mars Lietuva“ už paramą įvairių projektų įgyvendinimui. Jie ne tik padėjo įrengti šunų vedžiojimo-dresavimo aikštelę, bet ir daug metų padeda puošti miesto eglutę, kasmet gargždiškiams ir miesto svečiams dovanoja Pasaulinės gyvūnų dienos šventę, vykdo kitas gražias iniciatyvas, pavyzdžiui, remia neįgalius rajono vaikus ir panašiai. Tai puikus atsakingo verslo pavyzdys“, – rajono savivaldybės pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas.

Simbolinę šunų vedžiojimo-dresavimo aikštelės juostelę perkirpo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, „Mars Lietuva“ korporatyvinių reikalų vadovas Mindaugas Rupšys, Gargždų seniūnijos seniūnas Saulius Bakšinskis, UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“ vadovas Steponas Šimulis.

M. Rupšiui vicemerė, dėkodama už bendradarbiavimą ir iniciatyvumą, įteikė mero pasirašytą padėkos raštą.

Visi aikštelėje buvę augintiniai buvo apdovanoti „Mars Lietuva“ skanėstais. M. Rupšys džiaugėsi, kad ši aikštelė yra naudojama ir reikalinga gargždiškiams, norintiems dresuoti savo augintinius, tai, kad čia lankosi gyventojai ir jų augintiniai, rodo, kad bendrovės parama tokiems projektams – prasminga.

Šunų vedžiojimo-dresavimo aikštelėje šunis vedžioję gyventojai pasakojo, kad čia lankosi kartais net kelis kartus per dieną. Tokia aikštelė, pasak jų, buvo jau seniai buvo reikalinga. Naudodamiesi proga šunų šeimininkai išsakė norą, kad panaši aikštelė galėtų atsirasti šiaurinėje miesto dalyje, taip pat jie prašė įrengti pavėsinę, kur šunų šeimininkai galėtų pasislėpti nuo lietaus, kol jų augintiniai žais aikštelėje.

Simboliniame aikštelės atidaryme dalyvavo ir kinologas Sigitas Savickis su tarnybiniu šunimi Hardu. Kinologas susirinkusiems ne tik paaiškino kai kurias dresavimo taisykles, bet ir pademonstravo Hardo sugebėjimus.

Vyturių gatvėje esančioje šunų dresavimo aikštelėje įrengtas apšvietimas, dresūros įranga, aptverta teritorija. Šunų vedžiojimo-dresavimo aikštelės įrengimui 7 tūkst. eurų skyrė Klaipėdos rajono savivaldybė, o 9 tūkst. eurų „Mars Lietuva“. Darbus vykdė UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“.


  2017-10-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt