P0

Transportas

Kaip nuvažiuoti į Klaipėdos kapines?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-01


Į Joniškės bei Lėbartų kapines vykstančios transporto priemonių vairuotojai turi vadovautis vienpusio eismo schemomis. Jos neliečia maršrutinio transporto, tad taupantiems laiką siūloma naudotis būtent juo. Autobusai kursuos kas 5–7 min. ir priveš arčiausiai kapinių.

Įvertinę realią eismo situaciją, policijos pareigūnai gali netaikyti parengtų eismo organizavimo schemų ir leisti važiuoti įprastine tvarka, tačiau siekiant išvengti sumaišties, Savivaldybė rekomenduoja į kapines važiuoti vadovaujantis šiomis schemomis.

 

 

 

 

Automobilių vairuotojai, važiuojantys į Joniškės kapines iš pietinės miesto dalies, turėtų važiuoti Vilniaus plentu, Klaipėdos – Palangos keliu, Klemiškės arba Liepų gatve į Joniškės gatvę, važiuojantys į Joniškės kapines iš šiaurinės miesto dalies, turėtų važiuoti Liepų gatve ir sukti į Joniškės gatvę.

Individualių transporto priemonių eismas Joniškės gatve iš Mokyklos gatvės pusės draudžiamas. Šia kryptimi judės tik visuomeninis transportas.

Transporto straipsnių vidus kompas

Taip pat, siekiant išvengti transporto grūsčių, ribojamas individualaus transporto eismas nuo Rimkų viaduko Lėbartų kapinių link. Automobilių vairuotojai, vadovaudamiesi laikinaisiais kelio ženklais, į Lėbartų kapines galės nuvažiuoti pro Kiškėnus, Dovilus, Šernus, Rimkus, Šilutės keliu.

Automobiliais arčiau prie kapinių bus leidžiama privažiuoti tik neįgaliesiems.

Trečiadienį bus organizuojami papildomi 11, 17, 18, 99, 111, 117 maršrutų reisai. 11 ir 111 maršrutų autobusai veš iki Lėbartų stotelės.

99 maršrutu trečiadienį veš įprastai 9 maršrutu važiuojančios transporto priemonės, todėl atitinkamai bus išretinti 9 maršruto važiavimai.

Transportininkai primena, kad į Joniškės kapines galima nuvažiuoti ir 21 maršruto autobusu, o Lėbartų kapines galima pasiekti pasinaudojantis 11A, 11B, 28 ir 29 maršrutų autobusais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Savivaldybė akcentuoja, kad ankstesniais metais vykdytų stebėjimų metu buvo nustatyta, jog lapkričio 1 d. miesto autobusais per vieną valandą į Lėbartų kapines ir atgal pervežama apie 1800 keleivių. Pervežti tokiam kiekiui žmonių prireikia apie 600 lengvųjų automobilių, kurie, sustatyti į vieną eilę, užimtų daugiau nei 3,5 km ilgio ruožą. Autobusams stovėjimo vietos nereikalingos, tad jie keleivius gali išleisti arčiausiai tikslo ir nereikės toli eiti pėstute.


  2017-11-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt