Kaip nuvažiuoti į Klaipėdos kapines?

Transportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-11-01

Į Joniškės bei Lėbartų kapines vykstančios transporto priemonių vairuotojai turi vadovautis vienpusio eismo schemomis. Jos neliečia maršrutinio transporto, tad taupantiems laiką siūloma naudotis būtent juo. Autobusai kursuos kas 5–7 min. ir priveš arčiausiai kapinių.

Įvertinę realią eismo situaciją, policijos pareigūnai gali netaikyti parengtų eismo organizavimo schemų ir leisti važiuoti įprastine tvarka, tačiau siekiant išvengti sumaišties, Savivaldybė rekomenduoja į kapines važiuoti vadovaujantis šiomis schemomis.

 

 

 

 

Automobilių vairuotojai, važiuojantys į Joniškės kapines iš pietinės miesto dalies, turėtų važiuoti Vilniaus plentu, Klaipėdos – Palangos keliu, Klemiškės arba Liepų gatve į Joniškės gatvę, važiuojantys į Joniškės kapines iš šiaurinės miesto dalies, turėtų važiuoti Liepų gatve ir sukti į Joniškės gatvę.

Individualių transporto priemonių eismas Joniškės gatve iš Mokyklos gatvės pusės draudžiamas. Šia kryptimi judės tik visuomeninis transportas.

Taip pat, siekiant išvengti transporto grūsčių, ribojamas individualaus transporto eismas nuo Rimkų viaduko Lėbartų kapinių link. Automobilių vairuotojai, vadovaudamiesi laikinaisiais kelio ženklais, į Lėbartų kapines galės nuvažiuoti pro Kiškėnus, Dovilus, Šernus, Rimkus, Šilutės keliu.

Automobiliais arčiau prie kapinių bus leidžiama privažiuoti tik neįgaliesiems.

Trečiadienį bus organizuojami papildomi 11, 17, 18, 99, 111, 117 maršrutų reisai. 11 ir 111 maršrutų autobusai veš iki Lėbartų stotelės.

99 maršrutu trečiadienį veš įprastai 9 maršrutu važiuojančios transporto priemonės, todėl atitinkamai bus išretinti 9 maršruto važiavimai.

Transportininkai primena, kad į Joniškės kapines galima nuvažiuoti ir 21 maršruto autobusu, o Lėbartų kapines galima pasiekti pasinaudojantis 11A, 11B, 28 ir 29 maršrutų autobusais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Savivaldybė akcentuoja, kad ankstesniais metais vykdytų stebėjimų metu buvo nustatyta, jog lapkričio 1 d. miesto autobusais per vieną valandą į Lėbartų kapines ir atgal pervežama apie 1800 keleivių. Pervežti tokiam kiekiui žmonių prireikia apie 600 lengvųjų automobilių, kurie, sustatyti į vieną eilę, užimtų daugiau nei 3,5 km ilgio ruožą. Autobusams stovėjimo vietos nereikalingos, tad jie keleivius gali išleisti arčiausiai tikslo ir nereikės toli eiti pėstute.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Ribos eismą ir Pilies gatvėje

Klaipėdos savivaldybė informuoja, kad antradienį, birželio 4 d., nuo 9 iki 16 val. bus ribojamas eismas Pilies gatvės pirmoje eismo ...
2024-06-03
Skaityti daugiau

Transportas

Savaitgalį Klaipėdoje teks važiuoti kitaip

Dėl gegužės 17– 19 dienomis vyksiančių „Žuvies dienų“ renginių miesto centre ir senamiestyje keisis eismo organizavimo tvarka. Naktį į penktadienį ...
2024-05-16
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos kapinės sparčiai plečiasi tik popierių šūsnyje

Pasirašyta nauja sutartis dėl Klaipėdos miesto kapinių plėtros galimybių studijos papildymo naujomis galimomis teritorijomis. Už 10 tūkst. eurų bus koreguojama ...
2024-04-06
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This