P0

Kriminalai ir nelaimės

Mirė nuo narkotikų perdozavimo?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-06


Pirmadienio naktį Klaipėdoje neįprastomis aplinkybėmis rastas jauno vyro lavonas.

Apie 01.12 val. greta Statybininkų pr. ir Minijos g. sankryžos esančiame miškelyje automobilyje „Toyota RAV4“ ant galinės sėdynės aptiktas negyvas 31 m. klaipėdietis, gulintis ant pilvo.

Asociatyvi nuotr.

Į įvykio vietą iškviestiems policijos pareigūnams 29 ir 36 metų mirusiojo draugai paaiškino, jog jie kartu su mirusiuoju vartojo baltus miltelius.

Jų draugas užmigęs lauke, tad jie jį įkėlę į automobilį. Vėliau užmigę ir jie patys, o nubudę pastebėjo, kad jų draugas nebekvėpuoja ir iškvietė medikus. Greičiausiai nuo narkotinių medžiagų apsvaigę asmenys nesugebėjo tiksliai papasakoti pareigūnams visų įvykio aplinkybių. Automobilyje policininkai aptiko daug vienkartinių švirkštų bei jų pakuočių. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


  2017-11-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt