P0

Kultūra

Klaipėdoje koncertuos Kazimieras Likša

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-08


Lapkričio pabaigoje koncertus didžiausiuose Lietuvos miestuose rengiantis Kazimieras Likša pasirodys ir Klaipėdoje. Jo koncertas lapkričio 30 d. vyks klube „Jazzpilis“.

Koncerto metu bus pristatytas riboto tiražo albumas, įrašytas su styginių kvartetu

„Tai bus dainų, išleistų ankstesniuose albumuose, rinkinys. Tačiau šį sykį dainose dominuos švelnus akustinis skambesys, pritariant styginių kvartetui bei pianinui. Prieš kelis metus buvau surengęs kelis koncertus su styginiu kvartetu ir jie publikos buvo priimti labai jaukiai: emocijos tuos vakarus buvo nepakartojamos. Tad nuo to laiko mintis, jog šiuos ypatingus momentus ir emociją norisi užfiksuoti albume neapleidžia. Dabar albumui išvysti dienos šviesą ir paskirti pasimatymą jums pasirodė pats tinkamiausias metas: ilgais vakarais turime laiko sau, savo artimiesiems, prasideda gražiausių metų švenčių laukimas, kurį norisi įprasminti“, – sako K. Likša.

Atlikėjas po koncertinio turo planuoja grįžti atgal į studiją ir pradėti naujo albumo įrašus.

„Po albumo „Per pusę“ išleidimo buvo praėję per mažai laiko, kad pradėčiau dirbti su visiškai nauja medžiaga, taip pat buvau sulaukęs ne vieno prašymo įrašyti akustinį albumą su styginių kvartetu. Todėl sukūriau puikią progą surengti koncertus, dar kartą susitikti su savo klausytojais“, – teigia K. Likša.


Kultūros straipsnių vidus

2017-11-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt