P0

Kultūra

Klaipėdoje koncertuos Kazimieras Likša

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-08


Lapkričio pabaigoje koncertus didžiausiuose Lietuvos miestuose rengiantis Kazimieras Likša pasirodys ir Klaipėdoje. Jo koncertas lapkričio 30 d. vyks klube „Jazzpilis“.

Koncerto metu bus pristatytas riboto tiražo albumas, įrašytas su styginių kvartetu

„Tai bus dainų, išleistų ankstesniuose albumuose, rinkinys. Tačiau šį sykį dainose dominuos švelnus akustinis skambesys, pritariant styginių kvartetui bei pianinui. Prieš kelis metus buvau surengęs kelis koncertus su styginiu kvartetu ir jie publikos buvo priimti labai jaukiai: emocijos tuos vakarus buvo nepakartojamos. Tad nuo to laiko mintis, jog šiuos ypatingus momentus ir emociją norisi užfiksuoti albume neapleidžia. Dabar albumui išvysti dienos šviesą ir paskirti pasimatymą jums pasirodė pats tinkamiausias metas: ilgais vakarais turime laiko sau, savo artimiesiems, prasideda gražiausių metų švenčių laukimas, kurį norisi įprasminti“, – sako K. Likša.

Atlikėjas po koncertinio turo planuoja grįžti atgal į studiją ir pradėti naujo albumo įrašus.

„Po albumo „Per pusę“ išleidimo buvo praėję per mažai laiko, kad pradėčiau dirbti su visiškai nauja medžiaga, taip pat buvau sulaukęs ne vieno prašymo įrašyti akustinį albumą su styginių kvartetu. Todėl sukūriau puikią progą surengti koncertus, dar kartą susitikti su savo klausytojais“, – teigia K. Likša.


  Kultūros straipsnių vidus

  2017-11-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt