Verslas

“Jūratė ir Kastytis”: trečias kartas nemeluos?

Avatar

Martynas Vainorius
2017-11-09


Kultūros ministerijos valdoma UAB „Lietuvos kinas“ paskelbė jau trečią viešą konkursą, kurio metu bando parduoti buvusio uostamiesčio kino teatro „Jūratė ir Kastytis“ patalpas.

Taikos pr. 105 esantį nekilnojamąjį turtą sudaro 1 727 kv. metrų bendrojo ploto patalpos bei 1 687 kv. metrų ploto kiemo aikštelė. Pradinė pardavimo kaina siekia 801 tūkst. eurų. Tokia ji nustatoma jau trečią kartą.

Palmiros Mart nuotr.

Anot „Lietuvos kino“ direktoriaus Arūno Stoškaus, pirmieji trys konkursai turi vykti pagal turto vertintojų nustatytą kainą. Tik 4-ojo konkurso metu kainą galima nuleisti 10 proc.

“Iki šiol per du konkursus nesulaukėme nė vieno pasiūlymo. Jei taip nutiktų ir dabar, žiūrėtume, kokią kainą nustatyti ketvirtajam konkursui”, – “Atvirai Klaipėdai” sakė jis.

Kino teatras „Jūratė ir Kastytis“ duris atvėrė apie 1977-uosius. Kino teatre veikė dvi salės ir tai buvo itin pamėgta klaipėdiečių, gyvenusių pietinėje miesto dalyje, vieta. Buvo laikai, kai teatras nė nebepajėgė aptarnauti tokio kiekio žmonių, tad veiklą planuota išplėsti.

Smūgį „Jūratei ir Kastyčiui“ sudavė „Žemaitijos“ kino teatro modernizavimas, vėliau – „Akropolyje“ įsikūręs kino teatras, tad patalpos daugiau nei dešimtmetį tiesiog nuomojamos. Pagal iškabas čia turėtų veikti pramogų  centro “Nesė” filialas,  biliardas, buitine technika ir baldais prekiaujanti parduotuvė, bet  ketvirtadienio rytą dirbo tik pigių rūbų parduotuvė.

Šiuo metu pagrindinė su kinu susijusi UAB „Lietuvos kinas“ veikla yra sukoncentruota Vilniuje („Ozo kino salė“) bei Palangoje (kino teatras „Naglis“). Pastarajame, veikiančiame tik sezoniškai, yra  230 žiūrovų salė, kurioje pastaraisiais metais buvo sumontuotos kino teatrinės kėdės, įrengti neįgaliesiems pritaikyti laiptai, buvo įsigytas naujas videoprojektorius ir kita rodymo technika. “Lietuvos kino” svetainėje skelbiama, kad artimiausiu metu šį kino teatrą planuojama pilnai modernizuoti ir užtikrinti nepertraukiamą jo veiklą visus metus, kad čia būtų galima vykdyti ir “kompleksinę kultūrinę veiklą”.

Verslo straipsnių visus kompas


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2017-11-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt