P0

Kultūra

Vyks tarptautinė kūrybiškumo konferencija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-09


Lapkričio 15–19 d. uostamiestyje vyks trečiasis meno ir mokslo festivalis „Restart“. Anot organizatorių, vienas svarbiausių jo akcentų – tarptautinė konferencija „Creativity for Life“, rengiama lapkričio 17 d. Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis su sinchroniniu vertimu.

Konferencijos tikslas – aptarti kūrybiškumo svarbą ir jo įtaką bendruomenės nariui ir visai bendruomenei.

Konferencijos metu bus pristatytos skirtingų Europos ir ypač Skandinavijos šalių nacionalinės programos, skirtos kultūriniam ar kūrybiniam ugdymui, bendradarbiavimui su mokyklomis ir bendruomenėmis, aptartos jos narių įsitraukimo į naujų erdvių kūrimą galimybės, pasidalinta žiniomis ir gerąja kolegų patirtimi apie pasiektus esminius pokyčius šioje srityje.

Kūrybiškumo ugdymo politikos ir vadybos klausimais, tarptautine ir vietine patirtimi dalinsis nacionalinių ir regioninių programų atstovai, įvairių projektų rengėjai June Mariann Breivik (Norvegija), Aija Tūna (Latvija), Stine Keiding ir Cecilia de Jong (Danija), Sandra Zaidova ir Milda Laužikaitė, Eugenijus Kaminskis (Lietuva), prof. Rob Kesler (Didžioji Britanija) ir Karen Thastum (Danija).

Konferencijoje dalyvauti kviečiami nepriklausomi kultūros operatoriai, kultūros politikai ir praktikai, švietimo sektoriaus atstovai, regioninės ir vietos savivaldos atstovai, kūrybinių industrijų kūrėjai ir menininkai, plačioji visuomenė.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki lapkričio 13 d. elektroniniu paštu ruta@kulturosuostas.lt.


  Kultūros straipsnių vidus

  2017-11-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt