P0

Kriminalai ir nelaimės

Ir 50-metė, ir 16-metis vairavo neblaivūs

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-13


Lyjant lietui vairuoti reikia itin atsargiai ir atsakingai, tačiau kai kuriems klaipėdiečiams tai nė motais – jie prie vairo savaitgalį sėdo neblaivūs, taip keldami grėsmę savo ir kitų saugumui, praneša Klaipėdos AVPK.

Sekmadienio naktį Klaipėdos mieste pareigūnai sustabdė „Hondą Accord“, kurio vairuotojas į matuoklį įpūtė 1,48 prom. Vėliau sustabdyta „Peugeot“ automobilį vairavusi 51 m. dama pirmąjį vairuotoją gerokai aplenkė – ji į alkoholio matuoklį pūstelėjo net 2,42 prom.

Neblaivus tą naktį pasivėžino ir 16-metis vaikinas. 1,08 prom. įpūtęs jaunuolis mamos vardu išsinuomojo automobilį ir H. Manto g., pamatęs jį stabdančius pareigūnus, sukeldamas avarinę situaciją ant viaduko, ketino pasprukti, tačiau Molo g. jį pasivijo  pareigūnai.

Už neblaivius naktinius pasivėžinimus sulaikytiesiems surašyti protokolai, jiems gresia nemažos piniginės baudos ir teisių tam tikrą laiką vairuoti atėmimas.


  2017-11-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt