P0

Kriminalai ir nelaimės

Kūdikio nužudymu kaltinama palangiškė keliauja į teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-13


Ilgi metai belangės gresia Palangos gyventojai, kuri, kaip įtariama, uždusino savo ką tik gimusį kūdikį, o jo kūnelį išmetė į šiukšlių konteinerį kartu su kitomis atliekomis.

Bylą dėl mažamečio nužudymo baigė Klaipėdos apygardos prokuratūra, Palmiros Mart nuotr.

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota byla, kurioje trisdešimtmetė moteris kaltinama nužudžiusi bejėgiškos būklės mažametį savo šeimos narį.

Nustatyta, kad palangiškė šių metų birželį atvykusi į darbą vienuose poilsio namuose  tarnybiniame tualete pagimdė berniuką ir, nužudžiusi naujagimį, jo kūnelį kartu su kitomis atliekomis išmetė į konteinerį. Moteris tikėjosi, kad apie nėštumą nežinoję kolegos ir artimieji šios žinios taip niekada ir nesužinos.

Tačiau moteriai ėmus kraujuoti, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Gydymo įstaigoje paaiškėjo, kad ji visai neseniai pagimdė. Palangiškės darbovietėje apžiūrėjus teritoriją, rastas naujagimio kūnelis.

Teismo ekspertų pateiktoje išvadoje konstatuojama, kad nusikaltimo padarymo metu moteris galėjo suprasti savo veiksmų esmę ir juos valdyti.

Už bejėgiškos būklės mažamečio savo šeimos nario nužudymą gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 20 metų.

Byla artimiausiu metu bus pradėta nagrinėti Klaipėdos apygardos teisme, praneša prokuratūra.


2017-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt