P0

Sportas

“Neptūnas” atributikos parduotuvę atidarys ketvirtadienį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-13


Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas buitinės technikos prekybos centre „Avitela“ (Taikos pr. 15) lapkričio 16 d. 17 val. atidarys savo atributikos parduotuvę.

bcneptunas.lt nuotr.

Oficiali parduotuvės atidarymo šventė, kurioje dalyvaus „Neptūno“ krepšininkai ir trenerių kolektyvas, vyks prekybos centro antrajame aukšte.

„Neptūno“ komanda šiemet startavo itin atsinaujinusi. Mus į priekį stumia nauja jėga ir noras laimėti. Tikimės, kad šiemet padovanosime dar daugiau puikių akimirkų. Mums smagu, kad „Neptūno“ komanda turi gausų sirgalių būrį ir nuo šiol jie kasdien patogioje vietoje galės įsigyti su komandos simbolika susijusių marškinėlių, šalikų, puodelių, tušinukų ar kitos atributikos. Sirgalių palaikymas ir vienybė – „Neptūno“ jėga“, – klubo pranešime cituojamas jo direktorius Artūras Žalys.

Iki šiol sirgaliai „Neptūno“ komandos marškinėlių, šalikų ir kitos atributikos galėjo įsigyti per kiekvienas „Neptūno“ namų („Švyturio“ arenoje) rungtynes.

 


  2017-11-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt