P0

Kriminalai ir nelaimės

Po muštynių bare – į reanimacijos skyrių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-13


Ankstų sekmadienio rytą, apie 6.10 val., po muštynių Jūreivių g. esančiame naktiniame bare į ligoninę buvo pristatytas 50 – metis vyras. Jis buvo komos būsenos, iškart paguldytas  į Reanimacijos skyrių. Po kurio laiko vyras iš komos pabudo, bet medikai nerekomendavo policijos pareigūnams bendrauti su nukentėjusiuoju.

Palmiros Mart nuotr.

Iš įvykio vietos į policiją pristatytas 35 metų vyriškis. Pasijutęs blogai, jis taip pat buvo nugabentas į ligoninę. Kol kas pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, įvykio aplinkybės tikslinamos.

Be to, sekmadienio naktį apie 1.30 val., buvo užpultas 24 metų vaikinas, ėjęs Kooperacijos gatve. Po nepažįstamojo smūgių į galvą, jis prarado sąmonę, o ją atgavęs nebeturėjo telefono, kortelių ir elektroninio transporto bilieto. Nukentėjusysis patyrė 500 eurų nuostolį.

 

 


  2017-11-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt