P0

Švietimas

Iškeisti pamoką į paskaitą panoro per 1000 moksleivių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-14


Lapkričio 20–24 dienomis Klaipėdos universitete jau devintą kartą vykdomas projektas moksleiviams Iškeisk pamoką į paskaitą.

Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai skaitys daugiau kaip 70 skirtingų mokslo krypčių paskaitų moksleiviams. Iš viso projekto metu bus suteikta galimybė daugiau kaip dviem tūkstančiams moksleivių tapti studentais Klaipėdos universitete arba savo mokyklose. Jeigu moksleiviai neturi galimybės atvykti į universitetą, mokytojai gali registruoti savo klasę ir pakviesti universiteto dėstytoją skaityti paskaitą mokykloje. KU profesoriai ir docentai skaitys paskaitas Klaipėdos miesto ir Vakarų Lietuvos regiono mokyklose.

Registracija internetu baigsis ketvirtadienį, lapkričio 16 d. Į paskaitas jau yra užsiregistravę daugiau kaip 1100 moksleivių. Šiais metais populiariausios yra istorijos, socialinių mokslų krypties paskaitos, pvz., „Reporterio darbas žurnalistikoje“, „Reklamos kūryba“, „Kino medijos kultūros sistemoje“. Be to, moksleivius domina inžinerinės ir gamtos paskaitos, kurios vyks Klaipėdos universiteto laboratorijose: „Hidrodinamikos laboratorinis darbas“, „Magnolijūnų morfologinė ir anatominė sandara“, kt.

Švietimo vidus

Pasak KU Rinkodaros ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Ingos Petrauskienės, du kartus per metus vykstantis projektas „Iškeisk pamoką į paskaitą“ sulaukia vis daugiau moksleivių susidomėjimo. „Mus džiugina smalsūs moksleivių veidai, kartais net labai brandūs, nepaviršutiniški klausimai. Moksleiviai savo ruožtu patenka į visai kitą aplinką, kur net toks paprasčiausias dalykas, kaip paskaitos laikas, jau yra naujovė, nekalbant jau apie tai, kaip skiriasi paskaitos dėstymo būdas, galimybė diskutuoti su dėstytojais ir bendrauti su studentais, trumpam tapusiais jų kolegomis. Tokia patirtis yra puiki galimybė moksleiviams „pasitikrinti“ galbūt būsimą savo profesiją, apsispręsti ir pasikonsultuoti prieš renkantis baigiamuosius valstybinius egzaminus“, – pranešime cituojama I. Petrauskienė.


  2017-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt