P0

Kriminalai ir nelaimės

Laiptinės plėšikių byla – jau teisme

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-14


Klaipėdos policija praneša sulaikiusi dvi merginas, kurios, kaip įtariama, spalio viduryje apiplėšė merginą.

Nukentėjusioji buvo užpulta Debreceno g.  daugiabučio laiptinėje, iš jos, panaudojus fizinę jėgą, buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas.

Nustatyta, kad plėšikės greičiausiai savo auką išsirinko dar autobusų stotelėje prie vieno iš prekybos centrų, kur ji laukė autobuso namo. Kartu su mergina iš autobuso išlipo ir užpuolikės. Nukentėjusioji buvo sekama iki pat namų ir užpulta, įėjusi į savo daugiabučio laiptinę.

Klaipėdos miesto policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai užpuolikes netrukus sulaikė. 23 metų plėšikė jau penkis kartus teista, du iš jų – dėl plėšimo, viešosios tvarkos pažeidimų bei vagystės. Jos 21 metų „kolegė“ teista kol kas tik kartą – už vogtų daiktų realizavimą.  Atimtas mobiliojo ryšio telefonas surastas ir grąžintas savininkei.

Klaipėdos AVPK atstovė Jūratė Albrektienė „Atvirai Klaipėdai“ sakė, jog ikiteisminis tyrimas buvo baigtas per dvi savaites, byla jau  perduota teismui.

Asmenys, įvykdę plėšimą, baudžiami areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.


  2017-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt