P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Dėl galbūt sumuštos mergaitės – nesusipratimas?

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-11-15


Klaipėdos policija skelbia lapkričio 11 dieną gavusi pranešimą iš Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos, kad lapkričio 4 -osios  vėlų vakarą  dėl esą kirstinės žaizdos pilve į ligoninę  iš Sausio 15-osios g. esančių namų paguldyta devynmetė mergaitė. Pirmadienį, lapkričio 14 d., policijoje dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

„Mūsų žiniomis, jai buvo padaryta ne kirstinė, o muštinė žaizda“, – “Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Gražina Aurylienė, nusistebėjusi, kodėl policijos pranešime atsirado žodis „kirstinė“. Ji prisipažino medicinos ekspertizės išvadų dar neturinti, tačiau  sakė, kad mergaitę apžiūrėjo medikai, jai suteikta būtinoji pagalba ir šiuo metu ji yra išleista namo.  Vedėjos teigimu,  šeima, kurioje auga mergaitė, jų skyriaus specialistams iki šiol žinoma nebuvo.

Asociatyvi nuotr.

Pasak G. Aurylienės, šioje šeimoje auga dar keli vaikai, tėvai yra dirbantys, užsiėmę.  „Jokių duomenų, kad šeimoje būtų girtaujama ar kaip nors skriaudžiami vaikai, mes neturime“, – sakė vaikų teisių specialistė.  Ji pabrėžė, kad auginant vaikus, ypač keletą jų, šeimoje gali visko atsitikti, todėl  iškart nereikėtų daryti skubotų išvadų.

G. Aurylienės teigimu, dėl šio įvykio tyrimą atlieka ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai, kurie išsamiai išsiaiškins visas aplinkybes ir priims atitinkamus sprendimus.

 

 

 


2017-11-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt