P0

Miestas

“Pajūrio” futbolo aikštę dar tvarkys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-15


Į uostamiesčio futbolo bendruomenės signalą, kad rekonstruota “Pajūrio” mokyklos futbolo aikštė skęsta balose ir yra be specialaus paminkštinimo sluoksnio sureagavusi miesto valdžia tikina, kad darbai dar nebaigti ir jie bus atlikti tinkamai.

Savivaldybė teigia, kad darbai “Pajūrio” futbolo aikštėje dar nebaigti, tad galbūt dėl to čia dar matosi galimi naujos dirbtinės dangos defektai. Palmiros Mart nuotr.

“Apžiūrint futbolo aikštę prie „Pajūrio“ mokyklos (Laukininkų g. 28), pastebėta, kad po smarkaus lietaus vanduo stovi užribio zonose, nenubėga į latakus. Tuo metu darbai nebuvo užbaigti – aikštė nebuvo pilnai užpildyta granulėmis (dirbtinės žolės užpildu). Netrukus tai padaryta, o drenažas pajungtas į esamus lietaus nuotekų tinklus”, – teigiama Savivaldybės pranešime spaudai.

Jame taip pat konstatuojama, kad atnaujinta futbolo aikštė bei bėgimo takai prie „Vėtrungės“ gimnazijos (Gedminų g. 5) liūčių metu yra šlapi, bet neapsemiama, kaip kad buvo iki atnaujinimo. Čia įrengtas aikštės drenažas, natūralios žolės futbolo aikštė, bėgimo takai, apšvietimas.

Darbus abiejuose objektuose atlieka UAB “Kvėdarsta”, parengusi ir techninius projektus. Visa tai Savivaldybei atsieis 583 tūks. eurų. Pasak Savivaldybės atstovų, su rangovu dar nėra visiškai atsiskaityta, o darbams taikoma 5 metų garantija.

 


2017-11-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt