P0

Regionas

Klaipėdos rajone daugėja verslo įmonių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-16


Klaipėdos rajono savivaldybėje administracijos vadovai surengtoje spaudos konferencijoje ketino visuomenei pristatyti savo gerus nuveiktus darbus, tačiau žurnalistus labiausiai domino Klaipėdos miesto noras prisijungti rajono teritorijas bei naujų darbo vietų kūrimas rajone.

Klaipėdos rajono administracijos vadovai ketino visuomenei pristatyti savo gerus nuveiktus darbus, tačiau žurnalistus domino kiti klausimai, rajono savivaldybės nuotr.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas informavo, kad Klaipėdos miestas dėl noro pasididinti savo teritoriją rajono sąskaita su Klaipėdos rajono savivaldybės administracija nesitarė. Išsakyta mintis, kad artimiausiu metu reikėtų surengti bendrą susitikimą su miesto administracijos atstovais ir akis į akį aptarti susidariusią situaciją. Kalbėta ir apie aktualijas su Klaipėdos miestu besiribojančiose teritorijose, naujakurių problemas.

Pasak savivaldybės atstovų,  Klaipėdos rajone yra daug darbo vietų – ne tik įvairias paslaugas teikiančių, bet ir pramonės įmonių. Nors dalis rajono gyventojų vyksta dirbti į Klaipėda, tačiau esą į rajoną, ypač Gargždų pramonės rajoną, LEZ teritoriją atvyksta ir darbuotojai iš Klaipėdos. Taip pat Klaipėdos rajone suplanuota nemažai teritorijų, kuriose gali įsikurti įvairios įmonės, jaučiamas didesnis susidomėjimas rajono teritorijomis, daugėja prašymų keisti žemės paskirtį į komercinę.

Viena naujausių žinių – Vakarų medienos grupės planai investuoti apie 200 mln. eurų į oro uosto teritoriją Dirvupių kaime. Šalia teritorijos, į kurią planuojama investuoti, neseniai sklypą įsigijo ir investicijas jame planuoja koncernas SBA. 2018 metais jie planuoja naujo logistikos centro ir baldų komponentų gamyklos statybas. Į pirmąjį statybų etapą numatyta investuoti 22 mln. Eur.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė vylėsi, kad žiniasklaida ir Klaipėdos rajono savivaldybė ir toliau bendradarbiaus ne tik sprendžiant problemas, bet ir norint pasidžiaugti gerais darbais, įvykdytais projektais. Tiek Savivaldybė, tiek žiniasklaida siekia, kad gyventojai būtų visuomet informuoti, kas vyksta, kokie artimiausi planai. Tuomet rajone bus gera gyventi visiems, rašoma pranešime spaudai.


  2017-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt