P0

Sveikata

Startuoja Vaikų ir tėvų akademija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-16


Lapkričio 18 d. 10 val. klaipėdiečius kviečia naujas projektas – Vaikų ir tėvų akademija. Tai – šeimos piknikų, kurie vasarą vyko Klaipėdos Skulptūrų parke ir sulaukė itin gausaus dalyvių būrio bei didelio vaikų bei tėvų susidomėjimo – tęsinys. Toks pasisekimas, anot organizatorių, įkvėpė šios tradicijos neatsisakyti ir šaltuoju metų laiku, perkeliant pramogas visai šeimai į uždaras patalpas.

Vaikai iki 10 metų ir tėvai kviečiami į susitikimą žaidimų kambaryje “Karamba Bamba”. (PC “Liepa”, Priestočio g. 30).

Susitikimo tema – “Ką valgo sveiki vaikai?” Su tėveliais bendraus mitybos specialistė ir homeopatė Deimantė Rapalytė.  Ji yra baigusi Homeopatijos ir gydomosios mitybos mokslus Londone. Jos darbo specifika – apjungta fizinė ir emocinė aplinka, vadovaujantis požiūriu, jog maistas turi tikti žmogui, neskaičiuojant kalorijų.

Bus kalbama apie tai, ką pakeisti vaiko mityboje, kad maistas būtų sotus, bet nekaloringas, kaip “paslėpti” maiste naudingas medžiagas, ką gaminti vaikui, kad mityba būtų subalansuota?

Vaikai kūrybinėse dirbtuvėlėse draugaus su Kake Make, pakalbės apie tai, ką mėgsta valgyti ir ko ne, kodėl reikia mėgti ne tik traškučius ir kokakolą, iš zefyrų statys namus, bokštus, piramides, gamins papuošalą mamytėms bei valgomą siurprizą tėveliams, išbandys kelias piešimo technikas su dažais, kuriuos prieš tai paragaus ir išsiaiškins, iš ko jie pagaminti.

REGISTRACIJA : https://goo.gl/9cFF9d

INFORMACIJA : el.paštu robertina.tiesiog@gmail.com, tel. 861475754.


  2017-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt