P0

Kriminalai ir nelaimės

Nusipirkusi internetu bilietą, nepateko į Bocelli koncertą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-17


Ketvirtadienį į Klaipėdos policiją kreipėsi 25 metų klaipėdietė. Mergina pranešė, kad spalio 19 d.  internetiniame puslapyje skelbiu.lt pagal skelbimą įsigijo du bilietus į Andrea Bocelli koncertą Kaune, bet į koncertą įleista nebuvo.

disney.wikia.com nuotr.

Tą pačią dieną, kai rado skelbimą, mergina  susirašė žinutėmis su nepažįstamu pardavėju ir sutarė, kad perka du bilietus į koncertą, už kiekvieną mokėdama po 100 eurų. Spalio 19 d. iš savo banko sąskaitos į nurodytą sąskaitą mergina pervedė 100 eurų. Praėjus kelioms minutėms nukentėjusioji el. paštu gavo bilietą į koncertą kitos moters vardu.

Gavusi bilietą, nukentėjusioji į tos pačios pardavėjos sąskaitą pervedė dar vieną šimtą eurų už kitą bilietą. Tą pačia dieną buvo atsiųstas antras bilietas.

Tačiau lapkričio 4 d. su įsigytais bilietais nuvykusi į koncertą į Kauną, mergina į salę įleista nebuvo, nes bilietais esą prieš pusvalandį pasinaudojo kiti žmonės.

Policijoje pradėtas tyrimas pagal retai pasitaikantį BK straipsnį – dėl netikrų ar suklastotų pašto ženklų, važiavimo ar kitokių bilietų, banderolių ar kitų oficialių žymėjimo ženklų pagaminimo, laikymo ar realizavimo.


2017-11-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt