P0

Sportas

Sporto metų renginiams – 336 tūkstančiai eurų

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-11-17


Europos sporto miesto titulą ateinantiems metams iš organizacijos „ACES Europe“ už 10 tūkst. eurų gavusi ir 2018-uosius Sporto metais paskelbusi Klaipėdos valdžia kitąmet už 336 tūkst. eurų ketina surengti per 70 sportinių renginių.

Tokiai renginių programai penktadienį vienbalsiai pritarė Klaipėdos miesto tarybos kolegija.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis tikino, kad Sporto metų programa sudaryta po diskusijų su miesto sporto ir švietimo bendruomene.

Teigiama, kad bus suorganizuota 70 renginių, “įgyvendinami edukaciniai projektai, įvairūs sporto festivaliai ir konkursai, atskirų sporto šakų varžybos, įvairios mankštos, turnyrai bei kitos fizinį aktyvumą skatinančios priemonės, skirtos įvairių visuomenės socialinių grupių nariams”. Dalis renginių bus finansuojama programiniu principu, kita dalis – viešojo pirkimo konkurso būdu.

Žadama, kad “visų socialinių grupių miesto gyventojams ištisus metus bus sudaryta galimybė aktyviai leisti laisvalaikį, treniruotis, dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose”.

Išklausęs pristatymą vicemeras Artūras Šulcas sakė pasigedęs sveikos gyvensenos, fizinės kultūros propagavimo, kaip kad šiais, Kultūros metais, Klaipėdoje aktyviai reklamuojami kultūros renginiai ir kūrėjai.

S. Paliulis tikino, kad yra paruoštas ir atskiras viešinimo planas. Esą konkurso būdu bus parinktas viešinimo kampanijos organizatorius.

Su Kolegijos vienbalsiai patvirtintu planu galima susipažinti čia.


  2017-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt