P0

Regionas

Gargždų „Kranto“ mokykla dalyvaus tarptautiniame projekte

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-20


Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Kemio miestelio (Suomija) atstovai, pristatę ruošiamą tarptautinį projektą, kurio partneriai bus ir Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas, projekto koordinatorius Giedrius Ratkus papasakojo apie planuojamą vykdyti „Erasmus+ Sport“ tarptautinį projektą, kurio partneriai – Suomija, Vengrija ir Lietuva.

Projekto metu siekiama bendradarbiauti su kitų šalių mokyklomis, mokytojais, treneriais, dalyvauti jų pamokose ir stebėti jų darbo metodus, gerinti mokinių sveikatą per sportinę veiklą, pamokas, organizuoti vaikų sporto užimtumą po pamokų, skatinti mokyklų bendradarbiavimą su sporto klubais, sporto mokyklomis, akademijomis.

Suomijoje, Kemio mokyklose, vykdoma panaši iniciatyva: vaikai turi asmeninį trenerį, kuris kiekvieną vaiką individualiai prižiūri, sudaro jam
reikalingą sporto programą, skatina sveiką gyvenseną. Teigiama, kad taip ugdomi vaikai ateityje turės mažiau problemų su sveikata, o tai ir valstybei kainuos mažiau lėšų. Šis projektas Suomijoje pelnė ne vieną apdovanojimą, todėl nuspręsta tokį projektą vykdyti ir tarptautiniu mastu.

Anot Klaipėdos rajono savivaldybės pranešimo, jos vadovai sveikino Gargždų „Kranto“ pagrindinę mokyklą už norą prisijungti prie šio projekto ir patikino, kad, jei reikės, rems šio projekto vykdymą tiek finansiškai, tiek žmogiškaisiais ištekliais.

Šiuo metu projektas dar ruošiamas. Parengta projekto paraiška 2018 metų balandį bus siunčiama į Europos Sąjungos instituciją, atsakingą už tarptautinius projektus.


2017-11-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt