P0

Miestas, Svarbu

Kodėl skęsta nauja gatvė?

Avatar

Martynas Vainorius
2017-11-20


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigia pavedęs Savivaldybės administracijai atlikti išsamią analizę, kodėl naujasis privažiuojamasis kelias nuo Naikupės gatvės, einantis pro darželį “Puriena” ir “Gilijos” bei Vydūno mokyklas, tvinsta taip, kad juo neįmanoma pravažiuoti.

Taip sekmadienio vakarą atrodė naujasis kelias ties darželiu “Puriena”. Martyno Vainoriaus nuotr.

Darbus čia atlikusios bendrovės VVARFF atstovai tikina, jog viskas yra atlikta pagal technologiją, o senų nuotekų tinklų jiems pakeisti nebuvo liepta.

Savivaldybė buvo paskelbusi konkursą rekonstruoti kelią palei šiemet atnaujintą darželį “Puriena” ir nutiesti naują atkarpą, kad šis kelias susijungtų su Baltijos prospektu. Konkursą šiems darbams kartu su techninio darbo projekto parengimu laimėjo bendrovė VVARFF, įsipareigojusi tai atlikti už 362 957 Eur.

Kelininkai čia jau nesbesidarbuoja, tačiau tiek praėjęs pirmadienis, tiek sekmadienio vakaras parodė, kad iškritus gausesniems krituliams šis kelias tampa nepravažiuojamas. Tuo vakar porą kartų sakė įsitikinęs ir pats meras. Tiesa, šįryt čia situacija jau buvo normali ir vaikams ar jų tėvams braidžioti iki kelių po vandenį neteko.

“Šįryt buvo duotas pavedimas Savivaldybės administracijai atlikti išsamią analizę – pats mačiau, kad čia situacija gal net prastesnė nei senos statybos objektuose Kauno ar Debreceno gatvėse. Čia lyg ir yra savotiška duobė, tačiau taip neturi būti, kad iki naujausio Klaipėdos darželio neįmanoma atvažiuoti”, – “Atvirai Klaipėdai” sakė meras.

Gali būti, kad po kiekvieno stipresnio lietaus “Gilijos” ir Vydūno mokyklų moksleiviai naujuoju keliu turės ne eiti, o plaukti, nes čia naujas tik asfaltas, o ne nuotekų tinklai. Martyno Vainoriaus nuotr.

VVARFF Kelių tiesimo padalinio Projektų vadovas Tomas Kimbirauskas “Atvirai Klaipėdai” sakė, jog tokių potvynių priežastis, ko gero, yra seni nuotekų tinklai, nesugebantys apdoroti viso lietaus vandens.

“Čia yra palikti seni 600 diametro vamzdžiai. Mums jų neliepė pakeisti. Įstatėme tik naujus trapus. Naujojoje kelio atkarpoje yra nutiesti nauji tinkai”, – sakė T. Kimbirauskas.

Kad viskas padaryta taip, kaip suplanuota ir suprojektuota, neabejojo ir bendrovės generalinis direktorius Vilmantas Bučius.


Miesto straipsnių vidus

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2017-11-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt