P0

Kriminalai ir nelaimės

Žuvo 30 – metis BMW vairuotojas, skelbiama apie dar vieną avariją

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-11-21


Antradienio rytą Klaipėdoje susidūrė du automobiliai, per avariją žuvo BMW vairuotojas, kito automobilio  vairuotoja nuvežta  į ligoninę. Joje atsidūrė ir du moters vaikai. Vėliau pranešta apie tuo pačiu metu įvykusią avariją Veiviržėnuose, kur susidūrė  trys automobiliai, yra  sužeistų.

Bendrasis  pagalbos centras praneša, jog  7.32 val. telefonu  112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje , P.Lideikio g., ant viaduko įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus.

Klaipėdos greitosios pagalbos (GP) stoties vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė  “Atvirai Klaipėdai”  sakė,  jog įvykio vietoje pirmasis ekipažas buvo jau 7.37 val., po to iškart buvo pasiųsti dar du automobiliai. Du paaugliai dėl pilvo ir krūtinės traumų išvežti į Vaikų ligoninę.  Antrajai brigadai į ligoninę  vežant sunkiai sužalotą vyrą, jis GP automobilyje mirė.  Į Klaipėdos universitetinę ligoninę dėl kojos traumos medikai  pristatė avarijoje nukentėjusią moterį.

Pasak Klaipėdos apskrities  vyriausiojo  policijos komisariato komunikacijos  specialistės  Jūratės Albrektienės,  greičiausiai dėl slidžios kelio dangos ir nesaugiai  pasirinkto greičio 30 -mečio vairuojamas  BMW automobilis susidūrė su  “Mercedes  Benz” automobiliu, kurį vairavo moteris ir jame buvo du jos mokyklinio amžiaus vaikai. Policijos duomenimis,  vaikai esą nenukentėjo, nors medikai teigia priešingai.   Avarijos metu buvo nestipriai apgadinti dar keli automobiliai.

Yra sužeistų Veiviržėnuose

Po kurio laiko policija išplatino pranešimą, kuriame  įspėja vairuotojus dėl itin slidžios kelio dangos ir prašo būti budriems. Pranešime teigiama,  kad šiuo metu apskrityje užregistruoti jau du skaudūs eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės – be minėtos  pirmosios avarijos,  per kurią žuvo  1987 m. gimęs BMW vairuotojas, gautas kitas  pranešimas, kad vos už keliolikos minučių,  7.54 val.,  Veiviržėnuose, Klaipėdos r., susidūrė trys automobiliai – “Opel Zefira”, “Audi A6”, “Mercedes Benz”. Per eismo įvykį sužaloti ir į ligoninę išvežti, pirminiais duomenimis, keturi asmenys.  Manoma, kad automobilis “Opel Zefira” lenkė kitą transporto priemonę, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su kitais automobiliais.

Policija prašo vairuotojus tiek šiandien, tiek kitomis dienomis laikytis visų kelių eismo taisyklių ir saugaus greičio, saugant save ir kitus eismo dalyvius!


  2017-11-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt