P0

Miestas, Svarbu

Nemokamos paslaugos šeimoms – iki 2020 m.

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-11-22


Klaipėdos savivaldybė informavo, kad pradedamas vykdyti Europos Sąjungos remiamas projektas, kurio metu iki 2020 m. liepos klaipėdiečių šeimos gaus įvairių nemokamų paslaugų.

Iki šiol pačios Savivaldybė lėšomis vykdytas projektas parodė, kad paklausios yra individualios psichologo konsultacijos.

Anot Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos Audronės Liesytės, teikiant šias paslaugas dėmesys skiriamas kiekvienai šeimai, neišskiriant jokių grupių. Ir jis yra orientuotas ne į problemų sprendimą, o į prevenciją.

Žadama, kad atrinkti projekto partneriai iki 2020 m. miesto šeimoms teiks nemokamas individualias bei grupines psichologines, teisines konsultacijas, kvies į mokymus įvairiomis temomis vaikus, paauglius, šeimas, būsimus tėvus, burs šeimas į aktyvias veiklas, dienos stovyklas ir šventes, teiks mediacijos bei trumpalaikės vaikų priežiūros (iki 4 valandų) paslaugas . Šeimos esą galės pasirinkti iš daugiau nei 20 skirtingų nemokamų veiklų.

Projekto partneriai yra Labdaros ir paramos fondas, Dvasinės pagalbos jaunimui centras, Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis“, VšĮ
„Būties jaukuma“ ir VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras. Visą projektą koordinuoja biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras, kuri netrukus turi sukurti ir specialų interneto puslapį. Jame bus veiklų kalendorius ir visi kontaktai registracijai.  Dabar kol kas veikia tik „Facebook“ puslapis Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste

Pasak A. Liesytės, nebus jokių limitų paslaugoms vienai šeimai – tik reiks susirasti tinkamą laiką ir spėti užsiregistruoti.

Bendra projekto suma – 974 627 Eur. Tikimasi, kad paslaugomis pasinaudos apie 1 200 šeimų. Liepą ir rugpjūtį įvairiomis paslaugomis pasinaudojo 237 asmenys, rugsėjį – 182 asmenys, spalį – 245 asmenys.


  2017-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt