P0

Svarbu, Transportas

Tilžės gatvėje bus laikinas kelias

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-11-22


Savivaldybės atstovai žada, kad netrukus turinčios prasidėti ir Klaipėdos miestui priklausančios Tilžės gatvės atkarpos (nuo geležinkelio iki Sendvario žiedo) rekonstrukcijos metu eismas nebus nutrauktas.

Šio projekto metu taip pat bus rekonstruojama žiedinė sankryža su Mokyklos gatve ir Šilutės plentu. Ji bus pertvarkyta į reguliuojamą šviesoforais.

Trečiadienį vyko pirmasis rangovų ir Savivaldybės specialistų pasitarimas. Pasak Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, darbų grafikas dar tik dėliojamas. Juos planuojama pradėti nuo Trinyčių pusėje esančių vandens tinklų. Anot jo, darbams bus išnaudojama ir dabartinė žalioji juosta, kad būtų išvengta eismo uždarymo.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova savo ruožtu minėjo, kad sutarta įrengti laikiną kelią, kuris vestų pro bendrovę “Solorina”. Tai irgi padės išvengti eismo uždarymo.

Žinia, nuo birželio vidurio iki pat šiol yra uždaryta Kelių direkcijai priklausanti rekonstruojama Tilžės gatvės atkarpa (nuo Jakų žiedo iki geležinkelio). Iš pradžių ją planuota atidaryti rugsėjo 15-ąją, tačiau terminas buvo nukeltas jau du kartus. Dabar – iki gruodžio 1-osios. Visus 1,7 mln. eurų vertės darbus bendrovė „Lemminkainen Lietuva“ čia turi pabaigti iki kitų metų liepos.

Savivaldybės atkarpoje darbus vykdys konkursą laimėjusi bendrovė “Žemkasa”,  pasiūliusi juos atlikti už šiek tiek daugiau nei 4,2 mln. Eur.  Šios lėšos kooperuojamos iš kelių šaltinių – Savivaldybės biudžeto, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Europos Sąjungos fondų, prisideda ir Uosto direkcija bei šalia Sendvario žiedo parduotuvę jau statanti bendrovė „Lidl Lietuva“.

Beje, kai kurie politikai jau buvo išreiškę nerimą, kad svarbios arterijos rekonstrukcijai numatytas net trejų metų terminas. Tačiau Savivaldybės specialistai aiškino, kad realiausia, jog darbai bus atlikti per dvejus metus, nes paskutinieji paprastai būna skirti popieriams tvarkyti.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2017-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt