P0

Miestas

“Dekoratyvinių” šviestuvų nori ne visi (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2017-11-23


Miesto savivaldybės noras savo valdomai įmonei “Gatvių apšvietimas” skirti 457,5 tūkst. eurų, už kuriuos būtų perkami 124 “dekoratyviniai” šviestuvai kelioms Naujamiesčio gatvėms, patiko ne visiems politikams. 

Teigiama, kad vienas toks žibintas kartu su pastatymo darbais kainuoja apie 3690 Eur. Martyno Vainoriaus nuotr.

Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis miesto Tarybos nariams aiškino, kad būtų statomi tokie šviestuvai, kaip jau stovintieji I. Kanto, S. Šimkaus gatvėse.

Teigiama, kad “Gatvių apšvietimas” pats tokių lėšų neturi ir nėra galimybės jų sukaupti, tad vienintelė išeitis yra Savivaldybės įnašas.

Visgi konservatoriai Arūnas Barbšys ir Tomas Meškinis suabejojo, ar verta keisti dar veikiančius šviestuvus “dekoratyviniais”. Anot jų, kur kas geriau tokias lėšas nukreipti daugiabučių namų kiemams apšviesti.

Tačiau Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas aiškino, kad daugiabučių kiemai ir taip jau sėkmingai apšviečiami – šiemet įrengti nauji šviestuvai per 80 kiemų, o kitąmet jų sulauks dar apie 120 kiemų. E. Simokaitis antrino, kad tie šviestuvai, kuriuos pakeis naujieji, dar bus panaudoti kitose miesto dalyse.

Dauguma Tarybos narių palaimino tokį siūlymą. Šaulių g. numatoma įrengti 31 “dekoratyvinį” šviestuvą, Vytauto g. – 13, Liepų g. – 47, Naujojo Sodo g. – 22, J. Zauerveino g. – vieną. Vienos atramos su įrengimo darbais preliminari kaina – 3 690 Eur su PVM.


2017-11-23

Vienas komentaras apie ““Dekoratyvinių” šviestuvų nori ne visi”

  1. Keista, kad kažkas gali nenorėti apšvietimo, gi jaukiau tiek namuose, kai visur šviesu, taip pat ir kieme, kai grįžti į šviesą bet kuriuo paros metu, jaučiasi saugumo jausmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt