P0

Orai

Orai nieko gero nežada

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-24


“Orai nieko gero nežada”, – “Atvirai Klaipėdai” sakė Jūrinių prognozių grupės sinoptikė Elvyra Latvėnaitė,  paprašyta pakomentuoti  savaitgalio ir kitos savaitės pradžios orus.

Palmiros Mart nuotr.

Pasak sinoptikės, šeštadienį pirmoje dienos  pusėje dar bus gana ramu ir nešalta, apie 5-7 laipsnius šilumos. Tačiau į pavakarę nuo Baltijos jau priartės naujas aktyvus ciklonas, kuris atneš gausų lietų bei sustiprėjusį pietvakarių vėją. Stipriausio lietaus laukiama sekmadienio naktį.  Sekmadienio dieną lis jau tik protarpiais, tačiau vakarų ir šiaurės vakarų vėjas bus stiprus, sieks iki 15-18 m/s.

Panašūs vėjuoti ir su lietumis orai numatomi ir kitos savaitės pradžioje. Nuo trečiadienio jau prognozuojami mišrūs krituliai, galima šlapdriba, o savaitės pabaigoje galbūt sulauksime ir sniego. Orai vės, dienomis temperatūra jau sieks vos 1-3 laipsnius šilumos.


  2017-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt