P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcija pripažinta Metų darboviete

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-24


Dešimtą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos surengtuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose įmonėms išdalinti svarūs įvertinimai. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pelnė „Metų darbovietės“ apdovanojimą. Prizas įteiktas už komandinio darbo stiprinimą, pripažįstant ir įtraukiant darbuotojų idėjas į valdymo sprendimus. Komisijoje, rinkusioje nugalėtojus, dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, „Baltosios bangos“ iniciatyvos, darbdavių bei profesinių sąjungų atstovai.

„Ne pirmus metus Uosto direkcija yra įvertinama daugybe apdovanojimų ir prizų – labai džiaugiamės, kad mūsų darbai yra pastebimi visoje šalyje. Kaip valstybės įmonė esame viena pelningiusių Lietuvoje – ir visa tai Uosto direkcijoje dirbančių žmonių dėka. Noriu pasidžiaugti savo kolektyvu, dirbame kaip vienas kumštis, kad miestui bei valstybei naudą duodantis uostas darniai augtų“, – pranešime cituojamas apdovanojimą atsiėmęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus (nuotr.)

Nors Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos kolektyvas yra apie 25–30 proc. mažesnis nei Talino ar Rygos, vieno žmogaus išdirbis yra gerokai didesnis. Įmonė skiria ypatingą dėmesį savo darbuotojų sveikatai – darbuotojai yra nuolat draudžiami savanoriškuoju sveikatos draudimu.

Viceministrė Eglė Radišauskienė pastebėjo, kad vienas iš šio konkurso tikslų yra kuo plačiau, kuo daugiau kalbėti apie įmonių socialinę atsakomybę, skleidžiant gerąją patirtį ir skatinant visas įmones siekti socialinės atsakomybės principų. „Įmonėse, kuriose socialinė atsakomybė yra verslo organizacinės kultūros dalis, būti socialiai atsakingu verslu nėra įvaizdžio ar mados dalykas. Džiugu, kad į Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimą teikė paraiškas įmonės iš visos Lietuvos, ir mažos, ir didelės, skyrė laiko užpildyti paraiškas, surinkti ir parodyti geruosius pavyzdžius.“

Uosto vidus kompas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Uosto direkcijos darbus pastebi jau trečius metus iš eilės. Užpernai vykusiuose apdovanojimuose Uosto direkcija buvo įvertinta „Metų sportiškiausios“ ir „Metų bendruomeniškiausios“ kategorijose. Pernai pelnė „Metų bendruomeniškiausios“ ir „Metų darbovietės“ prizus.

 


2017-11-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt