Pašventintos naujos bažnyčios durys

Fotoreportažai, Miestas

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sekmadienį Telšių vyskupijos vyskupas Kęstutis Kėvalas pašventino naujas Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčios duris. Taip paminėtos Žemaičių vyskupijos įsteigimo 600-osios metinės ir Nepriklausomybės atkūrimo 100-metis.

Sauliaus Urbono nuotr.

„Durys – padėkos simbolis už šviesą ir nepriklausomybę. Tai tikinčiųjų dovana sau ir miestui”, – sakė klebonas Virgilijus Poškus.

Duris kūrė du autoriai: Kęstutis Krasauskas (bronzinės dalis) ir Henrikas Ratautas (medinė dalis).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”5″ images=”8465,8469,8468,8467,8466,8476,8475,8474,8473,8472,8471,8470,8477,8478″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos pašto ateitis: liko du variantai

Klaipėdos centrinio pašto ateitis yra tapti muziejumi ir naujai kuriamos Telšių-Klaipėdos vyskupijos centru. Tokias idėjas palaimino istorinio pastato likimą svarstanti ...
2020-08-13
Skaityti daugiau

Mums rašo

Laiškas Telšių vyskupijos tikintiesiems

Brangūs Telšių vyskupijos dvasininkai, pašvęstojo gyvenimo atstovai bei pasauliečiai, Dievo valia ir popiežiaus Pranciškaus skyrimu netrukus pradėsiu eiti Telšių vyskupijos ...
2020-06-28
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Gedulo ir vilties dieną atidarė rekonstruotą Tremtinių skverą

Sekmadienį Lietuvai minint 79-ąsias trėmimų pradžios metines, Klaipėdoje vidurdienį oficialiai atidarytas rekonstruotas Tremtinių skveras, esantis ties S. Daukanto ir I. Kanto gatvių sankryža.
2020-06-14
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This