P0

Regionas

Moksleivis įsirengė „išmaniąją“ naminės varyklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-27


Savaitgalį Rietavo policijos pareigūnai, net aštuonis mėnesius rinkę bei tikrinę informaciją, išvaikščioję 160 km miškais, Tverų seniūnijos Dalgų kaime aptiko tokį netradicinį bravorą, kad nustebo net ir patys: naminės varykla buvo įrengta dviejuose autobusiukuose, kurie, pagaminus produkciją, atsiskirdavo ir nuvažiuodavo į skirtingas puses.

Išmonės šitokiam verslui užteko broliams, iš kurių vienas jau teistas už stipraus naminio alkoholio gaminimą, o kitas – aštuoniolikmetis abiturientas, pareigūnų sulaikytas šeštadienio naktį.

Viename iš autobusiukų buvo visa kaitinimo ir aušinimo įranga, antrajame – raugo katilai. Juos abu jungė vamzdžiai. Patys autobusiukai iš matomos pusės buvo pridengti šieno rulonais.

Trečią valandą nakties, kai sodyboje pasirodė policijos pareigūnai, moksleivis jau buvo ištekinęs apie 160 l „samagono“, o statinėse tyvuliavo daugiau kaip tona raugo.

Rietavo policijos pareigūnai, visuomet sunaikinantys ir išsivežantys visą naminės degtinės varyklų įrangą, turėjo darbo ilgam: autobusiukuose gudriai išdėstytų įrengimų išmontavimas užtruko net 12 valandų, praneša  Klaipėdos policija.


2017-11-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt