P0

Kriminalai ir nelaimės

Pistoleto į Vokietiją išvežti nepavyko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-28


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir jo kontrabandos. Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas Vokietijoje gyvenantis, anksčiau neteistas Lietuvos pilietis.

Įtariama, kad 2017 m. pavasarį Klaipėdoje jis įsigijo pistoletą „Beretta“ su 8 šoviniais ir bandė jį keltu neteisėtai nugabenti į Vokietiją.

Įtariamasis buvo sulaikytas Centriniame Klaipėdos terminale, bendradarbiaujant su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Tyrėjams sulaikytasis paaiškino, kad pistoletą už 2 500 Eur nusipirko savo Vokietijoje gyvenančio pažįstamo prašymu.

Kaltinamajam buvo paskirta kardomoji priemonė – 8 000 Eur užstatas.

Už šaunamųjų ginklų ir šaudmenų kontrabandą numatytas laisvės atėmimas nuo 3 iki 10 metų. Už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.


  2017-11-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt