P0

Verslas

Vakarų laivų gamykla įsigijo pasaulyje lyderiaujančią įmonę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-28


AB Vakarų laivų gamykla pranešė pasirašiusi sutartį dėl Norvegijos inžinerinių projektų valdymo įmonės “Marine Technology AS” 100% akcijų paketo įsigijimo.

“Marine Technology AS” yra pagrindinis aukštos įtampos ofšorinių kabelių transportavimo įrangos (angl. cable handling equipment) tiekėjas visame pasaulyje.

1994 metais įkurta Norvegijos įmonė specializuojasi valdant naftos ir dujų gavybos bei atsinaujinančios energetikos sektoriuose naudojamos inžinerinės įrangos gamybos projektus ir šiandien yra pagrindinis aukštos įtampos ofšorinių kabelių transportavimo įrangos (angl. cable handling equipment) tiekėjas visame pasaulyje.

„Marine Technology AS “įsigijimas priartina mus prie strateginio tikslo įgyvendinimo – galimybės apimti visą (produkto ar paslaugos) vertės kūrimo grandinę, didinant mūsų veiklos pridėtinę vertę bei stiprinant pozicijas rinkoje“, – įsigijimo priežastis bendrovės pranešime vardija Vakarų laivų gamyklos įmonių grupės generalinis direktorius Arnoldas Šileika.

Numatoma, kad “Marine Technology AS” ir po savininkų pasikeitimo tęs veiklą naftos ir dujų gavybos, atsinaujinančios energetikos, ofšoro ir jūrinių technologijų gamybos srityje.

„Mūsų santykiai su Vakarų laivų gamyklos žmonėmis nuo pirmos bendradarbiavimo dienos buvo puikūs. Žinoma, buvo visko, kol išmokome kartu dirbti ir gaminti visus reikiamus standartus atitinkančius produktus. Tačiau 12 metų trukusios partnerystės rezultatas puikus, „Vakarų konstrukcijose“ pagaminta aukštos įtampos ofšorinių kabelių transportavimo įranga pasklido po visą pasaulį, tokiems pasaulinio masto lyderiams kaip “Aker Solutions”, “TechnipFMC”, NOV, BP ir panašiai. Esu ramus ir tikiu, kad “Marine Technology” laukia puiki ateitis“, – savo sprendimą parduoti kompaniją komentavo buvęs jos savininkas Kjell Ragnar Mork.


2017-11-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt