Kultūra

Biblioteka įžiebs kalėdinių eglučių kiemelį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-29


Gruodžio 6 d. (trečiadienį) 18 val. I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje (Herkaus Manto g. 25) vyks tradicinė Kalėdų eglučių kiemelio įžiebimo ceremonija.

Biblioteka jau ketvirtus metus iš eilės kvietė savo partnerius ir geradarius sukurti tokį kiemelį. Šiais metais sulaukta rekordinio dalyvių skaičiaus – kiemelyje puikuosis per 30 eglučių su kalėdiniai linkėjimais. Į kvietimą atsiliepė bibliotekos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos ir kitos organizacijos.

Bibliotekos kiemelyje už savaitės jau puikuosis per 30 eglučių su kalėdiniai linkėjimais. Martyno Vainoriaus nuotr.

Šventinis kiemelis lauks lankytojų visą mėnesį ir kvies juos balsuoti už labiausiai patikusias eglutes, biblioteka ir rėmėjai ruošia dovanėles.

Trečiadienį Kalėdinių Eglučių įžiebimo šventėje vaikučius linksmins Kalėdų senelio padėjėjai, šventinius kūrinius atliks studijos „Grock“ perkusininkų grupė, vadovaujama Lino Švirino.

Kalėdinės giesmės, karšta arbata, kuria bus vaišinami visi susirinkę, suburs klaipėdiečius nekasdieniškam vakarui.

Pasitinkant šventes jau septintą kartą vyksta ir akcija „Knygų Kalėdos kviečianti dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms”. Šių metų šūkis – dovanokime knygų SAVO bibliotekoms. Tad I. Simonaitytės biblioteka kviečia nuo lapkričio 20 d. iki sausio 6 d. dovanoti knygų bibliotekai, o užpildžius dalyvio anketą bus galimybė kas savaitę dalyvauti loterijoje ir laimėti sporto klubo „Impuls“ ir pramogų parko „Malūnų kaimas“ įsteigtus prizus.

Laimėtojai bus traukiami akcijos laikotarpiu kiekvieną penktadienį. Informacija apie laimėtojus bus skelbiama I.
Simonaitytės bibliotekos “Facebook” paskyroje.

Knygų surinkimo dėžes ir reikalingų knygų sąrašas yra I. Simonaitytės bibliotekos Registratūroje, Vaikų skyriuje bei bibliotekos Edukacinėje erdvėje (Hekaus Manto g. 9A).


Kultūros straipsnių vidus

Miesto straipsnių vidus

2017-11-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt