P0

Sveikata

Vaikų ligoninėje dingo ligoniuko planšetė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-29


Klaipėdos policija praneša, kad antradienį, apie 17.30 val.,  Klaipėdos vaikų ligoninės Traumatologijos skyriuje besigydantis  trylikametis pasigedo savo planšetinio kompiuterio. Berniukas gydėsi kartu su dar trimis vaikais keturvietėje palatoje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atvirai Klaipėdai“ susisiekus su Vaikų ligoninės Traumatologijos skyriumi, jos vedėjas Džeraldas Sivickis patvirtino apie nutikusį  incidentą. „Nieko jums apie aplinkybes pasakyti negaliu – tiesiog palatoje buvo ta planšetė palikta ir ji dingo“, – sakė gydytojas. Pasak jo, pats vaikas gastroliuoja po skyrius ir nelabai  rūpinasi savo daiktais.

Paklaustas, ar pirmas toks atvejis, kai jų skyriuje dingsta ligonių daiktai, vedėjas sakė: “Ne pirmas  ir ne paskutinis. Mūsų skyrius nėra uždara teritorija, čia ne kalėjimas, mes neturim leidimų įeiti, krūvos žmonių praeina, praeina lankytojai, kaip ir bet kur kitur“.  Pasak mediko, jei brangus daiktas yra paliktas be priežiūros, tokių dalykų sukontroliuoti neįmanoma.

Vaikų ligoninės vyriausioji gydytoja ūkio reikalams apie jų ligoninėje nutikusį incidentą sakė nieko negirdėjusi.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.


  2017-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt