P0

Miestas

Laukia šiltų drabužių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-30


BĮ Klaipėdos nakvynės namai,  Klaipėdos miesto tarybos narys Saulius Liekis ir Klaipėdos miesto savivaldybės bibliotekos Kalnupės skyrius vėl kviečia miestiečius pasidalinti šiltais drabužių, kurie atiteks nakvynės namų gyventojams.

Turintieji nebereikalingų, gerų, šiltų pirštinių, kojinių, kepurių, šalikų ar šiltų šlepečių kviečiami juos atnešti į Kalnupės biblioteką (Kalnupės g. 13) iki gruodžio 14 dienos. Biblioteka darbo dienomis dirba nuo 10 iki 19 val., o šeštadieniais nuo 10 iki 17 val.

“Kelinta tai akcija, skaičių jau pamečiau, turbūt kokia 10. Iš pradžių buvo rūbų rinkimas bibliotekoje ir dalinimas turgelyje, pernai rinkom mokyklines priemones”, – sakė S. Liekis.


2017-11-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt