Miestas

Atidarys VILTIES parduotuvę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-30


Vienos parduotuvės parduoda maistą. Kitos drabužius. Kažkas parduoda kvepalus, kažkas žaislus.  Mūsų parduotuvėje vienintelė prekė yra VILTIS.

Unikalios koncepcijos VILTIES parduotuvė – tai Lietuvos Raudonojo Kryžiaus projektas mūsų šalyje prieš Kalėdas įgyvendinamas jau antrus metus. Kaip ir įprastoje parduotuvėje, joje rasite pardavėjus ir pirkėjus, vitriną ir kasos aparatą. Bet prekės čia bus tik trys: Orios senatvės, Saugios vaikystės ir Išgelbėtos gyvybės VILTYS. Prekės, kurių negalima paliesti ar pamatyti, bet galima pajusti ir suteikti.

Pirmoji šių metų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus VILTIES parduotuvės bus atidaryta Klaipėdos „Akropolyje“ (Lietuvnininkų aikštėje, šalia „Audimo“ parduotuvės) šį penktadienį, gruodžio 1 d., 13 val.


2017-11-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt