P0

Fotoreportažai, Miestas

Keturkojams – jau Kalėdos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-03


Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos studentai šį sekmadienį pakvietė į tradicija tapusį labdaros renginį „Keturkojų Kalėdos 2017“.  Danės skvere šįkart buvo galima sutikti ir penkių mėnesių avytę, kuria labai domėjosi šuniukai.

Šio renginio tikslas – atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų esamą situaciją, padėti jiems, šviesti visuomenę bei sukurti Kalėdų džiaugsmą. Prie šios iniciatyvos prisideda Klaipėdos regiono organizacijos ir asociacijos „Klaipėdos miesto gyvūnų globos draugija“, „Šilutės gyvūnų gerovė“, „Nuaro fondas“, „Būk mano draugas“, „Linksmosios pėdutės“ bei „Gyvūnų užuovėja“. Tai ne pelno siekiančios gyvūnų globos organizacijos, kurioms reikalinga visokeriopa pagalba.

 


  2017-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt