P0

Sportas, Svarbu

Sveikiname klaipėdietį – pasaulio vicečempioną!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-04


Klaipėdietis sunkiaatletis Aurimas Didžbalis  pirmadienį Anahaime (JAV) vykstančiame sunkiosios atletikos pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį ir tapo pirmuoju Lietuvos sunkiaatlečiu, laimėjusiu medalį pasaulio čempionate.

Po 2016 vasaros olimpinių žaidynių Rio De Žaneire, kur laimėjo bronzos medalį, Aurimas Didžbalis Klaipėdoje buvo sutiktas kaip tautos didvyris, Palmiros Mart nuotr.

Jis išrovė 179 kg, išstūmė 212 kg ir bendroje įskaitoje liko antras, be to, dar pelnė ir rovimo rungties bronzos medalį.

Su šiuo garbingu apdovanojimu pasaulio  vicečempioną pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak Prezidentės, tapęs vicečempionu A. Didžbalis iškovojo Lietuvai garbę būti tarp stipriausių pasaulio šalių. Tai, pasak šalies vadovės, mūsų valstybę garsinanti ryžto, atkaklumo, ilgo ir nuoseklaus darbo pergalė.

Dėkodama už šį istorinį medalį Prezidentė palinkėjo, kad kiekvienas sportininko laimėjimas džiugintų ir pranoktų visus lūkesčius, o aukštai kylanti trispalvė suteiktų naujų jėgų siekti drąsiausių tikslų.

Primename, kad 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire A. Didžbalis pelnė bronzos medalį ir Klaipėdoje buvo sutiktas kaip didvyris. “Atvira Klaipėda” taip pat sveikina Aurimą ir jo trenerį, ilgametį klaipėdiečių sunkiaatlečių mokytoją ir globėją Bronių Vyšniauską su puikia pergale!

Tai kol kas didžiausias Broniaus Vyšniausko (dešinėje) auklėtinio pasiekimas, Palmiros Mart nuotr.

 

 


2017-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt