P0

Kriminalai ir nelaimės

Baigta tirti Kuršių nerijos ir Melnragės gaisrų byla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-05


Prokuratūroje baigta tirti didelį atgarsį visuomenėje sukėlusių pajūryje įvykdytų keturių gaisrų byla.

Pranešime teigiama, kad aštuoniolikmetis Šarūnas Kazlauskas kaltinamas šių metų gegužės 21 dieną tyčia žiebtuvėliu 8 skirtingose vietose padegęs miško paklotę valstybės saugomoje teritorijoje – Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Kaip įtariama, dėl vaikino kaltės išdegė beveik 17 arų miško paklotės. Be to, kad suniokota valstybinio parko valstybės saugoma gamtinė teritorija, žala jai siekia 10 tūkstančių eurų.

Dėl sukelto gaisro išdegė išdegė beveik 17 arų miško paklotės. Palmiros Mart nuotr.

Analogiški gaisrai per kiek daugiau nei savaitę buvo įvykdyti miško masyve ties II- ąja Melnrage ir dviejose vietose Klaipėdoje. Šie trys gaisrai iš viso suniokojo apie 90 arų miško paklotės, o aplinkai padaryta žala siekia per 40 tūkstančių eurų.

Aštuoniolikmetis bus teisiamas už valstybinio parko valstybės saugomos gamtinės teritorijos suniokojimą ir už tai, kad visuotinai pavojingu būdu sugadino svetimą turtą. Dėl padarytų nusikalstamų veikų vaikinas kaltę pripažįsta. Byla bus nagrinėjama Klaipėdos miesto apylinkės teisme.


2017-12-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt