P0

Kultūra

Rengia “dalyvaujamojo dizaino” kūrybines dirbtuves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-05


KKKC Meno kieme gruodžio 15 ir 16 d. vyks KKKC rezidentūros projekto „Gyvi taškai. Klaipėda“ miesto istorijų pasakojimo bei dalyvaujamojo dizaino kūrybinės dirbtuvės, kurių lektorė – komunikacijų dizainerė Eglė Vitkutė. Nemokamai, galima dalyvauti vieną iš pasirinktų dienų.

„Gyvi taškai. Klaipėda“ – tai dalyvaujamojo socialinio dizaino projektas, kurio metu jo kuratorė E. Vitkutė kartu su klaipėdiečiais sieks išryškinti uostamiesčio vietų trauką ir su jomis susijusią visuomenės kaitą. Šiam tikslui bus pasitelktas interaktyvus, kolektyviai pildomas žemėlapis, pasiekiamas adresu: www.gyvitaskai.com. Svetainės lankytojai galės ne tik papasakoti savas istorijas, susijusias su jiems įsimintinomis Klaipėdos vietomis, bet ir turės galimybę sužinoti intriguojančių faktų iš praeities.

Dirbtuvių metu jų dalyviai susipažins su bendruomeninio darbo kuriant miesto žemėlapį metodais, eis bendrauti su klaipėdiečiais ir rinkti jų istorijų apie miestą bei išbandys minėtą interaktyvią platformą.

Projekto koordinatorė, komunikacijų dizainerė Eglė Vitkutė yra baigusi magistro studijas Italijos ISIA Urbino universitete, šiuo metu specializuojasi dalyvaujamojo bei socialinio dizaino srityje.

Sausio mėnesį KKKC Parodų rūmuose vyks paroda, kurioje miesto bendruomenei bus pristatyti projekto „Gyvi taškai. Klaipėda” rezultatai.

Registracija į dirbtuves ir informacija apie jas – gyvitaskai@gmail.com.


  2017-12-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt