Sulaikytas mirtį sėjančius narkotikus platinęs taksistas

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-12-05

Klaipėdos policija skelbia sulaikiusi asmenį, kuris uostamiestyje platino itin pavojingą sintetinę narkotinę medžiagą.

Teisėsaugininkų duomenimis, lapkričio mėn. Klaipėdoje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Tokiems asmenims tekdavo kviesti greitosios medicinos pagalbos medikus, kurie kai kuriais atvejais dar spėdavo padėti galimai narkotinių medžiagų vartojusiems asmenims.

Buvo užfiksuoti ir mirtini apsinuodijimai. Narkotikų perdozavusių asmenų lavonai buvo aptikti automobilyje Statybininkų pr. ir daugiabučio laiptinėje Smiltelės g.

Klaipėdos kriminalistai išanalizavo ikiteisminių tyrimų metu surinktus duomenis ir nustatė, kad uostamiestyje pardavinėjama itin pavojinga narkotinė medžiaga – karfentanilis. Tai sintetinis opioidas, 10 000 kartų stipresnis už morfijų. Jį platintojai sumaišydavo su heroino pakaitalu – metadonu. Buvo nustatytas ir platintojas, kuris, įtariama, pardavinėjo tokius narkotikus.

Taksi bendrovėje vairuotoju dirbantis įtariamasis buvo sulaikytas praėjusį trečiadienį (lapkričio 29 d.). Pas sulaikytąjį ir kratos jo bute metu aptikta kvaišalų. Įtariamasis 4 kartus teistas už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, baustas už įvairius teisės pažeidimus Airijoje. Jis suimtas maksimaliam terminui –  3 mėnesiams.

Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotikais įteikti ir trims kvaišalus įsigijusiems asmenims. Kratų pas juos metu teisėsaugininkai aptiko karfentanilio ir metadono mišinio.

           

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Pora aiškinsis teisme dėl stiprių narkotikų

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 47-erių vyras ir 21-erių moteris ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos kriminalistai sulaikė asmenis, turėjusius didelį kiekį narkotikų

Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenis, įtariamus disponavus dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pernai gruodį, kuomet Klaipėdoje, ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos autobusų stotyje - narkotikai

Policija pranešė, kad ketvirtadienį, apie 16.30 val., Klaipėdos autobusų stotyje pareigūnai sulaikė 27-erių ir 31-erių vyrus, pas kuriuos rado didelį ...
2023-07-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This