P0

Fotoreportažai, Miestas

Biblioteka įžiebė kalėdinių eglučių kiemelį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-06


Trečiadienio vakarą I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje jau ketvirtus metus iš eilės buvo įžiebtas Kalėdų eglučių kiemelis.

Šiais metais sulaukta rekordinio dalyvių skaičiaus – stovi 35 įvairiausios eglutės. Viena iš jų – už bibliotekos lango, nes yra popierinė.

Į bibliotekos kvietimą sukurti eglutes atsiliepė jos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos ir kitos organizacijos.

Šventinis kiemelis lauks lankytojų visą mėnesį ir kvies juos balsuoti už labiausiai patikusias eglutes, biblioteka ir rėmėjai paruošė dovanėles.

Kalėdinių Eglučių įžiebimo šventėje vaikučius linksmino Kalėdų senelio padėjėjai, šventinius kūrinius atliks studijos „Grock“ perkusininkų grupė, vadovaujama Lino Švirino. Susirinkusieji buvo vaišinami karšta arbata.


2017-12-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt