P0

Sportas

Ar “Dragūnas” išliks “sausas”?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-06


Šį trečiadienio vakarą, 19 val., Rankinio salėje (Taikos pr. 61) susitiks vienintelės šį sezoną Lietuvos rankinio lygoje be pralaimėjimų žygiuojančios ekipos: Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Granitas-Karys“. Abi komandos turi po 6 pergales, tačiau pagal įmestų ir praleistų įvarčių santykį priekyje yra klaipėdiečiai.

rkdragunas.lt

Klaipėdos „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas pabrėžė, kad jo auklėtiniai yra pasiryžę nukauti Kauno klubą.

„Granitas“ dabar yra labai geros formos, seniai buvo toks sezonas, kad iki tokio etapo jie nebūtų pralaimėję nė vienerių rungtynių. Be to, mano nuomone, jie labai garbingai žaidė ir Europos taurės turnyre ir dėl to bus tik maloniau su jais kovoti ir juos nukauti. Be abejo, mes to sieksime, nes rungtynės su „Granitu“, ko gero, bus pačios rimčiausios“, – sakė A. Juškėnas.

Ruošdamiesi dvikovai su „Granitu“ dauguma dragūniečių žaidė studentų varžybose, atstovaudami Klaipėdos universitetui. Tačiau ten, A. Juškėno manymu, buvo nelygiaverčiai varžovai, tad dabar „Dragūno“ vyrai gali būti kiek atsipalaidavę. Trečiadienį treneris tikisi matyti greitą ir kokybišką auklėtinių žaidimą – kokį jie demonstravo rungtynėse su Vilniaus „Šviesa“, nors ir gali būti sudėtinga išlaikyti tempą abu kėlinius.

 


  2017-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt