Kriminalai ir nelaimės

Lifte užpultas devynmetis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-06


Smurtas ir  nekaltų žmonių užpuldinėjimai uostamiestyje nesiliauja. Antradienį life užpultas berniukas, moteris sumušta savo mažamečių vaikų akivaizdoje.

Apie 18.20 val.  Dragūnų g. vieno gyvenamojo namo  lifte nepažįstama, maždaug 14-17 metų apie 160 cm ūgio liekna mergina, kuri kalbėjo lietuviškai, sumušė devynmetį berniuką. Užpuolikė smūgiavo vaikui į pilvą ir atėmė iš jo telefoną bei piniginę. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

Maždaug po valandos, apie 19.45 val., kitame miesto gale Baltijos pr. prie bendrabučio be jokios priežasties buvo sumušta ir iškeikta 36 metų moteris. Ją dviejų mažamečių vaikų akivaizdoje užpuolė nepažįstamas vyras. Jis sulaužė moters akinius  ir apgadino jos automobilį. Užpuoliką  sulaikė  policijos pareigūnai. Paaiškėjo, jog tai 23 metų vaikinas, kuris buvo neblaivus (1,98 prom.). Jis uždarytas į areštinę.

Policijos departamentas praneša ir apie galimą tėvų smurtavimą prieš vaiką. Antradienį apie 11 val. Gedminų g. esančios progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ant vienuolikmečio mokinio veido pastebėjo smurto požymius. Pokalbio metu mažametis progimnazijos socialinei pedagogei paaiškino, kad gruodžio 1 d. (laikas nustatinėjamas) Molo g. berniuko namuose jo 35 metų mama delnu sudavė jam per veidą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui.

O štai apie 14 val. Šilutės pl. esančioje parduotuvėje nepažįstamas vyras nuo prekystalio staiga pagrobė stovą su momentinės loterijos bilietais ir pabėgo. Nuostolis – 253 eurai.


2017-12-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt