P0

Transportas

Pastatė naujas švieslentes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-07


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad mieste baigė įrengti penkias naujas švieslentes Autobusų stoties, Pempininkų, Žvejų rūmų, Smiltelės, I. Simonaitytės stotelėse. Dar dvi bus įrengtos artimiausiu metu.

Įrengti “Samsung DH40D” LCD ekranai su LED apšvietimu. Trejų metų garantiją turinčių, visą parą ištisus metus galinčių veikti įrenginių komplektą taip pat sudaro nuotolinio valdymo per kompiuterinį tinklą įranga, korpusas su automatiniu vėdinimu ir šildymu, leidžiantis dirbti esant temperatūrai nuo -25 iki +35 laipsnių, stilizuota apsauga nuo saulės ir kritulių, valdiklis, stiklas.

Jeigu švieslentėje autobuso atvykimo laikas pažymėtas žvaigždute – rodomas tik teorinis atvykimo laikas, nes stringa ryšys.

Vienos tokios švieslentės kaina su pastatymu – beveik 6 tūkst. eurų.


2017-12-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt