P0

Kultūra

Savivaldybei – dalies menininkų padėka

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-07


Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad baigiantis 2017-iesiems, Klaipėdos – Lietuvos kultūros sostinės metams –ją pasiekė kultūrinės bendruomenės atstovų padėka. Jame menininkai šiuos metus vadina neeiliniais ir teigia, jog miestas parodė „iki šiol nematytą savo meninį veidą, o kultūrinių renginių gausa ir kokybė būtų papuošusi bet kurį Europos didmiestį“.

Anot laišką pasirašiusių kultūros bendruomenės atstovų, to nebūtų įvykę, jei miesto valdžia nebūtų parėmusi daugelio kultūrinių iniciatyvų.

Klaipėdos miesto merui bei kultūros sritį kuruojančiai komandai taip pat dėkojama už indėlį ir palaikymą siekiant buvusį Klaipėdos policijos pastatą pritaikyti kultūrinės bendruomenės poreikiams.

„Nepaisant biurokratinio ir administracinio skepsio, kai kurių pavienių asmenų tendencingo puolimo, mūsų vienerių metų pastangos nenuėjo veltui ir baigėsi pirmojo etapo sėkme: aukcionas sustabdytas ir miestas turi galimybę perimti pastatą. (…) Esame įsitikinę, kad su tokiu miesto valdžios palaikymu ir supratimu, mes sugebėsime kartu realizuoti mūsų ambicingus planus ir padovanosime miestui išskirtinį reiškinį, kuris taps miesto kultūros vizitine kortele“, – teigia iniciatyvinės grupės nariai Tomas Kiauka, Andželika Baroti, Agnija Šeiko, Remigijus Treigys, Goda Giedraitytė, Mindaugas Bačkus, Liutauras Kraniauskas.


  2017-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt