P0

Miestas

Apdovanoti policijos rėmėjai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-08


Klaipėdos policijos komisariate pagerbti ir apdovanoti Klaipėdos, Palangos ir Kretingos policijos rėmėjai ir saugių kaimynysčių grupių įkūrėjai.

Iš viso Klaipėdoje yra įkurtos net 84 saugių kaimynysčių grupės, kurios sutelkia namo gyventojus bendram tikslui – rūpintis savo ir kaimynų saugumu ir gražia aplinka. Visus metus stebėję šių bendruomenių veiklą pareigūnai išrinko ir apdovanojo aktyviausią grupę įsikūrusią Kauno g. 29-ajame name. Ši bendruomenė galės džiaugtis padovanota vaizdo saugumo stebėjimo įranga.

Vertingomis dovanomis – vardiniais laikrodžiais apdovanoti ir nuolat pareigūnams padedantys policijos rėmėjai – jie ne tik naktimis ir dienomis kartu su pareigūnais patruliuoja įvairių renginių metu, jiems taip pat tenka pasitelkti ir aktorinius gebėjimus vaidinant teisės pažeidėjus – plaštakių klientus ar nelegalių gėrimų ir kitų prekių pirkėjus. Renginio metu padėkas miesto vardu įteikė ir Klaipėdos mero pavaduotojas Artūras Šulcas, kurio nuomone,t okio gražaus bendradarbiavimo tarp miestiečių, savivaldybės ir teisėsaugos kaip Klaipėdoje retai kur esama.

Renginiui šventiškumo suteikė ir netikėtai jame apsilankęs bei bendruomenei dirbančius palaiminęs Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas. Anot vyskupo „saugumas leidžia klestėti kraštui. Policijos rėmėjų ir saugių bendruomenių atstovų rūpinimasis kitais yra pati gražiausia meilės artimui išraiška, o savęs ir savo laiko dovanojimas yra pati vertingiausia dovana savo kraštui ir miestui“, rašoma policijos pranešime.


  2017-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt