P0

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivus vyras į policiją atvyko vogtu automobiliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-08


Ketvirtadienį Klaipėdoje nutiko istorija, verta vagies nevykėlio prizo.

Rytą į Klaipėdos apskrities policijos komisariatą Kauno g. procesiniams veiksmams atlikti dėl praeityje padaryto pažeidimo atvyko 27 m. klaipėdietis.

Tyrėjai tvarkant bylos duomenis, policijos pareigūnai pastebėjo, jog komisariato kieme stovi vogtas automobilis „Volkswagen Phaeton“, apie kurio vagystę policija buvo informuota tos pačios dienos rytą.

Klaipėdos AVPK nuotr.

Paaiškėjo, jog vos rugsėjo mėnesį iš pataisos namų, kur kalėjo už disponavimą narkotikais, išėjęs vyras, gruodžio 7 d. Rambyno g. svečiavosi  pas 28 metų pažįstamą. Savininkui nežinant, apie 5.30 val. jis pasisavino šeimininko 8000 eurų vertės automobilį. Vogtu automobiliu jis 10.00 val.  atvyko į komisariatą išklausyti galutinio įtarimo dėl to, kad praeityje vairavimo neblaivus.

Negana to, vogtą automobilį 27 m. priklausomybių turintis vyras kuo ramiausiai pasistatė greta komisariato. Be to, paaiškėjo, jog vogtu automobiliu pas pareigūnus vyras atvyko dar ir neblaivus, jam nustatytas 1,39 prom. girtumas.

Šiuo metu įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, praneša Klaipėdos AVPK.


  2017-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt