P0

Fotoreportažai, Sportas

Pagerbė pasaulio vicečempioną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-08


Penktadienį Klaipėdos rotušėje miesto meras Vytautas Grubliauskas pagerbė Anahaime (JAV) vykusiame pasaulio čempionate vicečempionu tapusį Aurimą Didžbalį ir jo trenerį Bronislavą Vyšniauską.

A. Didžbalį savo iniciatyva pirmuoju 2018 metų Europos sporto miesto ambasadoriumi (Klaipėda yra gavusi šį titulą 2018-iesiems) paskelbęs meras atletui ir jo treneriui įteikė po Klaipėdos vėliavą.

“Kovą dėl pirmos vietos pralošiau ne bet kam, o olimpiniam čempionui. Paguoda į ateitį – nepakeičiamų nėra”, – sakė A. Didžbalis.

Svorio iki 94 kg varžybose A. Didžbalis du kartus nesėkmingai bandė išrauti 172 kg sveriančią štangą, bet trečiuoju mėginimu rizikavo padidinti svorį iki 176 kg ir sėkmingai jį įveikė. Tai jam leido rungtyje užimti trečiąją vietą bei pelnyti bronzos medalį. 26-erių olimpinis prizininkas išstūmė 212 kg ir dvikovėje surinko 388 kg ir tapo pasaulio vicečempionu.

Lietuvos sunkiaatlečių rinktinė pasaulio čempionate tarp 68 šalių užėmė 23 vietą. Vyrų medalių įskaitoje Lietuva užėmė 13 vietą. Tai – geriausias Lietuvos sunkiaatlečių pasirodymas pasaulio pirmenybių istorijoje.


2017-12-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt