P0

Mums rašo

Saugokite galvas!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-08


“Atviros Klaipėdos” skaitytojas Romas ketvirtadienio vakare pasidalino perspėjimu, kad Herkaus Manto gatvėje pėstiesiems reikia būti atsargiais.

“Gruodžio 7 d. dienos metu nuo Herkaus Manto g. 4 balkono atskilo didelis gabalas betono ir tėškėsi į šaligatvį, šalia įėjimo į parduotuvę “Drogas”. Laimei, niekas nenukentėjo, tačiau apžiūrėjus balkonus pasidarė nejauku – kaip gali būti miesto centre tokios būklės pastato konstrukcijos? Kiek teko girdėti iš namo gyventojo, kuris kaip tyčia ėjo pro šalį, namas jau daugiau kaip metus laiko neturi administratoriaus, o atsakingas Savivaldybės asmuo delsia priimti sprendimą dėl namo administratoriaus skyrimo, o taip pat Savivaldybė nesiima jokių aktyvių veiksmų administruoti namo pati. Tokiu atveju namas gaunasi kaip įkaitas, o nukentėti gali bet kas iš mūsų praeivių”, – rašo Romas, pasidalinęs ir nuotraukomis.  

Savivaldybės administracijos Butų ir energetikos poskyrio specialistai “Atvirą Klaipėdą” informavo, kad šį mėnesį pagal gyventojų balsavimo rezultatus yra paskirtas naujas namo administratorius – Namų administravimo centras. Iki tol namą prižiūrėdavo bendrovė “Danės būstas”.


2017-12-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt